Využijte k nákupu slevový kód: STURM
Zákaznická podpora:info@sebastiansturm.cz

O nás

Jsme obchodní firma FPI Group s.r.o. a staráme se o to, aby byly kvalitní výrobky německé značky Sebastian Sturm dostupné i českým zákazníkům. Figurujeme jako jejich výhradní dovozci a distributoři. Prostřednictvím našeho e-shopu si můžete jednotlivé produkty této značky snadno pořídit. Sebastian Sturm, to je příběh jedinečnosti, krásy a lásky k tradici.

Naší cílovou skupinou nejsou lidé, kterým je jedno, jak vypadají a co si kupují. Naše produkty jsou směřovány k lidem, kteří dokážou ocenit exkluzivní zboží, které bylo vyráběno ručně za pomoci kvalitních přírodních materiálů.

Produkty Sebastian Sturm v sobě snoubí různé druhy dřeva, kvalitně vydělanou kůži a hodiny precizní práce. Výsledek ale stojí za to a kdo dokáže toto úsilí ocenit, toho zajisté neodradí vyšší cena, která je vynahrazena úchvatným vzhledem a dlouhou životností.

Bez nadsázky můžeme říci, že nabízíme zboží, které v mnoha ohledech předčí konkurenční produkty. Má jedinečný design a svým majitelům dodá osobitý styl, který dokáže snadno upoutat pozornost.

Láska k luxusu není hřích, hřích by bylo toužit po luxusu a nedopřát si ho.

Neváhejte s našimi produkty udělat radost sobě nebo svým blízkým.

 

Navštivte nás na veletrhu:

styl a kabo2

Team Sebastiansturm Czech